Zimní vyžití

V dojezdové vzdálenosti od horské chaty Vyškovec se nachází několik sjezdovek a běžkařských stop, kde lze v případě příznivých podmínek provozovat zimní sporty.

 
Ski areál Mikulčin Vrch    2,3 km (3 min)
Lyžařský a turistický areál na Mikulčině vrchu se nachází v severovýchodní části Bílých Karpat ve výšce 780 m.n.m v chráněné krajinné oblasti. Lyžařský areál na Mikulčině vrchu patří ve Zlínském kraji k jedné z nejoblíbenějších oblastí sjezdového i běžeckého lyžování,školních lyžařských výcviků,zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit návštěvníků. Pro lyžaře jsou připravené dvě sjezdovky a jeden dětský svah.
   
 
Lyžařský areál Štrbáň    18,1 km (27 min)
Lyžařský areál Štrbáň je v katastru obce Strání-Květná v okrese Uh.Hradiště. Provozovatelem je Lyžařský klub Strání - Květná, z.s. Terény jsou ideální jak pro začátečníky, tak i zkušenější lyžaře.
   
 
Výchoziště lyžařských stop Vrbovce    51,5 km (49 min)
   
 
SKI areál Nová Lhota    41,3 km (51 min)
SKI areál Nová Lhota se nachází v malebném prostředí Bílých Karpat, nad obcí Nová Lhota na Šibenickém vrchu (705 m n.m.). Sjezdovka je dlouhá 550 m s převýšením 85 m, vhodná pro začínající i zkušenější lyžaře.
   
 
Ski areál Velká Javořina    38,3 km (53 min)
Ski areál Velká Javořina je zároveň nejvyšším kopcem Bílých Karpat. Areál je vhodný pro nenáročné lyžaře a vyznačuje se především tím, že se lyžuje výhradně na přírodním sněhu.
   
 
Ski areál Filipov    49,8 km (54 min)
Lyžařský areál Filipov se rozprostírá v romantickém prostředí Bílých Karpat v nadmořské výšce 430 metrů. Nachází se hned za obcí Javorník u Velké nad Veličkou. Areál je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lyžaře. Lyžařské středisko Filipov vám může nabídnout Hlavní sjezdovku,dlouhou 550m, svah lyžařské školy 80m a dětský svah 80m. Přeprava je zajištěna třemi vleky o celkové kapacitě 1 750 osob za hodinu a jedním vlekem lyžařské školy.
   
 
Informace o běžkařských tratích
pro aktuální informace koukněte na KamZaSněhem.cz